Audinys DANTE LUXURY 013

Spauskite ant patikusio audinio
Pasirinkite dydį
(plotis x ilgis)
Įveskite norimus išmatavimus
Plotis negali būti mažesnis nei 50 cm, didesnis nei 200 cm.Ilgis negali būti mažesnis nei 40 cm, didesnis nei 300 cm.
Mechanizmo pusė

82.28€

Prekės kodas: R DANTE LUXURY 013
Žiūrėkite audinio informacijoje apačioje

Kokybiškos romanetės iš tekstilinio audinio pagyvins bet kokį interjerą, suteiks jaukumo ir išskirtinumo namams. Rekomenduojame romanetes derinti su tos pačios kolekcijos dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, sofos antklodėmis ar staltiesėmis ir taip susikurti vientisą ir jaukų kambario interjerą.  

Dėmesio - romanetės siunčiamos kurjeriu tik iki 200 cm pločio, jei pageidaujate platesnių romanečių, parašykite mums kokių pageidaujate ir mes paskiačiuosime kainą, tik tokiu atveju galima jas paimti tik tiesiai iš mūsų biuro Vilniuje.

Klasikinės romanetės valdomos grandinėle

Romanetės labai populiarus ir gražus langų dekoras, kurių pasiuvimui naudojami užuolaidiniai audiniai. Mechanizmo pagalba šios užuolaidos susilanksto į gražias klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą, arba susiklostuoja lange. Romanetės užima nedaug vietos ir atrodo puošniai, tai puiki alternatyva įprastoms užuolaidoms.

Romanečių mechanizmas su grandinėle

Grandinėle valdomas romanetės mechanizmas yra aukštos kokybės, lengvai valdomas, puikiai tinka ir didelėms, sunkaus audinio romanetėms. Šio mechanizmo pagalba romanetės klostavimą valdote grandinėle, pats mechanizmas yra tvirtas, turi automatinį grandinėlės fiksatorių, kad galėtumėte jas laikyti pageidaujame aukštyje. Galite rinktis romanečių valdymo puses: kairę arba dešinę. Į komplektą įeina visi priedai skirti romanetės montavimui.

Romanečių matavimas ir montavimas

Romanetes teisingai išsimatuoti yra labai paprasta, jums tereikia vadovautis mūsų paruošta Matavimo instrukcija.  Galite montuoti romanetes, kur pageidaujate: ant lubų, sienos, nišoje, ant lango rėmo, tik užsakydami pasirinkite kokį montavimo būdą renkatės.

ROMANEČIŲ MATAVIMAS

Išsimatuoti kokių jums reikia romanečių yra lengva ir greita, jums tereikia metro. Pirmiausiai nuspręskite kur kabinsite romanetę: nišoje ar ant sienos/lubų, lango rėmo? Dažniausiai romanetės yra kabinamos ant sienos virš lango. Tačiau jei vietos virš lango yra nedaug, tada galite rinktis nišoje (rekomenduojame langams, kurie nesidarinėja) arba ant lango rėmo. Patikrinkite ar romanetės judėjimo trajektorijoje nėra jokių kliūčių, tokių kaip rozetės, laikikliai ar rankenos, kurios trukdytų romanetės valdymui.

Kai romanetė montuojama ant sienos ar lubų.

 

  • Išmatuokite lango nišos ilgį ir plotį. 
  • Prie gauto bendro lango nišos pločio pridėkite bendrai 10 cm, tada jūsų romanetė turės po 5 cm. užlaidų iš šonų, arba tiek kiek yra išsikišusi jūsų palangė.
  • Prie gauto nišos ilgio pridėkite pridėkite 25 cm. užlaidai viršuje lango, tada romanetė susikels ant sienos ir netrukdys darinėti lango.
  • Ilgį galite daryti iki palangės arba žemiau palangės, šis matmuo individualus ir priklauso nuo to kur norite, kad baigtusi romanetė. Jei norite, kad baigtusi iki palangės, tada rekomenduojame matuoti iki palangės ir atimkite 1 cm, kad romanetė nesiremtų į palangę arba jei norite paslėpti palangę, tada rekomenduojame pridėti papildomai 10 cm (rekomenduojama neatsikišusiom palangėm).

 

Kai romanetė montuojama lango nišoje

  • Išmatuokite lango nišos ilgį ir plotį. 
  • Iš gauto pločio atimkite  1 cm, kad užtikrintumėte romanetės laisvą judėjimą ir valdymą nišoje.
  • Iš nišos ilgio atimkite taip pat 1 cm, taip bus išvengta romanetės medžiagos bangavimosi ar laisvo gulėjimo ant palangės.

 

Kai romanetė montuojama ant lango rėmo

  • Išmatuokite lango stiklo plotį iki lango rėmo (tik patį stiklą be rėmo) ir pridėkite po 4 cm, bus po 2 cm užlaidos ant rėmo iš abiejų pusių. 
  • Išmatuokite lango ilgį kartu su rėmu nuo rėmo viršaus iki rėmo apatinio taško. Toks bus jūsų romanetės ilgis.

 

Mes galime padėti suskaičiuoti kokių romanečių išmatavimų reikia jūsų langams. Atsiųskite mums el.paštu info@deldeko.lt užklausą, galite pridėti ir langų nuotraukas, parekomenduosime kokias romanetes/užuolaidas pasirinkti. Galimi įvairūs nestandartiniai variantai, su bangelėmis apačioje, kutosiukais, apsiuvimais ar kelių audinių derinimais.

Informacija apie audinį

DANTE LUXURY  013
DANTE LUXURY 013
Audinio kodas: A Dante013

Aukštos kokybės, prabangus, su švelniu, vos matomu blizgesiu, su tekstūra, sunkus, gražaus kritimo,  Blackout tipo audinys (visiškai užtamsina patalpą), gražaus tankaus audimo. "Dante luxury" audiniai visiškai blokuoja šviesos perteklių, sukuria ramaus miego ar poilsio erdves, puikus audinio kritimas idealiai tinka užuolaidoms ir romanetėms. Audinį lengva prižiūrėti, ilgaamžis.


Sudėtis: 100 % poliesteris
Audinio plotis: 300 cm
Spalva: violetinė prigesinta

Kaina nuo
32.67€

Daugiau panašių prekių