B & W SNOWBALLS ROMANETĖ

Spauskite ant patikusio audinio
Pasirinkite dydį
(plotis x ilgis)
Įveskite norimus išmatavimus
Plotis negali būti mažesnis nei 50 cm, didesnis nei 150 cm.Ilgis negali būti mažesnis nei 40 cm, didesnis nei 260 cm.
Romanetės pakabinimas
Mechanizmo pusė
Audinio tipas

51.84€

Prekės kodas: B & W SNOWBALLS ROMANETĖ
Prekė gaminama, pristatymas per 8-10 d.dienas.

Originalios romanetės iš ColorTouch pagyvins bet kokį interjerą, suteiks jaukumo ir išskirtinumo namams. Rekomenduojame ColorTouch romanetes derinti su tos pačios kolekcijos dekoratyvinėmis pagalvėlėmis, sofos antklodėmis ar staltiesėmis ir taip susikurti vientisą ir jaukų kambario interjerą.  

Klasikinės romanetės valdomos grandinėle

Romanetės labai populiarus ir gražus langų dekoras, kurių pasiuvimui naudojami užuolaidiniai audiniai. Mechanizmo pagalba šios užuolaidos susilanksto į gražias klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą, arba susiklostuoja lange. Romanetės užima nedaug vietos ir atrodo puošniai, tai puiki alternatyva įprastoms užuolaidoms.

Romanečių mechanizmas su grandinėle

Grandinėle valdomas romanetės mechanizmas yra aukštos kokybės, lengvai valdomas, puikiai tinka ir didelėms, sunkaus audinio romanetėms. Šio mechanizmo pagalba romanetės klostavimą valdote grandinėle, pats mechanizmas yra tvirtas, turi automatinį grandinėlės fiksatorių, kad galėtumėte jas laikyti pageidaujame aukštyje. Galite rinktis romanečių valdymo puses: kairę arba dešinę. Į komplektą įeina visi priedai skirti romanetės montavimui (išskyrus laikiklius, jei pageidaujate montuoti ant lango rėmo).

Romanečių matavimas ir montavimas

Romanetes teisingai išsimatuoti yra labai paprasta, jums tereikia vadovautis mūsų paruošta „Matavimo instrukcija“.  Galite montuoti romanetes, kur pageidaujate: ant lubų, sienos, nišoje, ant lango rėmo, tik užsakydami pasirinkite kokį montavimo būdą renkatės.

ColorTouch romanetes galima rinktis iš MICRO arba OPAL audinio.Romanetė su MICRO audiniu bus lengvesnė, plonesnė, pralaidesnė šviesai, su OPAL - standesnė, mažiau pralaidi šviesai.

MICRO audinys:

delikatne pranie w 30 stopniachnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejniska temperatura prasowania

 • Sudėtis: 100% poliesteris
 • Audinio plotis: 150 cm
 • Storis: 150 gr/m2
 • Apibūdinimas: lygus audinys, viena pusė turi lengvą satino blizgesį, kita pusė - matinė. Raštas spausdinamas ant matinės pusės. Malonus liesti, gražiai krentantis audinys.

Romanetes iš MICRO audinio galima užsisakyti pageidaujamų išmatavimų žemiau nurodytų dydžių ribose:
plotis: min. 50 cm - maks. 150 cm
aukštis / ilgis: min. 100 cm - maks. 260 cm

 

OPAL audinys:

delikatne pranie w 30 stopniachnie wybielaćnie suszyć w suszarce bębnowejniska temperatura prasowania

 • Sudėtis: 100% poliesteris
 • Audinio plotis: 155 cm
 • Storis: 280 gr/m2
 • Apibūdinimas: aukštos kokybės matinis tankaus pynimo audinys, puikiai paslepia patalpas nuo saulės šviesos.

Romanetes iš OPAL audinio galima užsisakyti pageidaujamų išmatavimų žemiau nurodytų dydžių ribose:
plotis: min. 50 cm - maks. 155 cm
aukštis / ilgis: min. 100 cm - maks. 260 cm

Garantuojame aukštą romanečių pasiuvimo kokybę

Aukštos kokybės dekoratyviniai audiniai  yra patikrinti ir sertifikuoti Oeko-Teks 100  ženklu. Audiniai neturi nepalankaus, kenksmingo poveikio vartotojams ir yra saugūs aplinkai bei jūsų namams.

Audinių raštai spausdinami tik su aukštos technologijų tekstilės spausdintuvais, naudojant naujausią ekologišką technologiją skaitmeninės spaudos srityje. Tai leidžia užfiksuoti tikrąjį vaizdą ir sodrias spalvas, garantuoja puikią devėjimo kokybę ir yra nekenksmingi jūsų aplinkai.

Pagrindiniame paveikslėlyje vaizduojama romanetė yra 150 cm pločio ir maždaug 260 cm aukščio. Priklausomai nuo romanetės užsakyto modelio dydžio jo raštai gali atrodyti kitaip,  jei turite pageidavimų kaip norite kad atrodytų raštas, parašykite mums užsakymo metu komentarų laukelyje.

 

 

ROMANEČIŲ MATAVIMAS

Išsimatuoti kokių jums reikia romanečių yra lengva ir greita, jums tereikia metro. Pirmiausiai nuspręskite kur kabinsite romanetę: nišoje ar ant sienos/lubų, lango rėmo? Dažniausiai romanetės yra kabinamos ant sienos virš lango. Tačiau jei vietos virš lango yra nedaug, tada galite rinktis nišoje (rekomenduojame langams, kurie nesidarinėja) arba ant lango rėmo. Patikrinkite ar romanetės judėjimo trajektorijoje nėra jokių kliūčių, tokių kaip rozetės, laikikliai ar rankenos, kurios trukdytų romanetės valdymui.

Kai romanetė montuojama ant sienos ar lubų.

 

 • Išmatuokite lango nišos ilgį ir plotį. 
 • Prie gauto bendro lango nišos pločio pridėkite bendrai 10 cm, tada jūsų romanetė turės po 5 cm. užlaidų iš šonų, arba tiek kiek yra išsikišusi jūsų palangė.
 • Prie gauto nišos ilgio pridėkite pridėkite 25 cm. užlaidai viršuje lango, tada romanetė susikels ant sienos ir netrukdys darinėti lango.
 • Ilgį galite daryti iki palangės arba žemiau palangės, šis matmuo individualus ir priklauso nuo to kur norite, kad baigtusi romanetė. Jei norite, kad baigtusi iki palangės, tada rekomenduojame matuoti iki palangės ir atimkite 1 cm, kad romanetė nesiremtų į palangę arba jei norite paslėpti palangę, tada rekomenduojame pridėti papildomai 10 cm (rekomenduojama neatsikišusiom palangėm).

 

Kai romanetė montuojama lango nišoje

 • Išmatuokite lango nišos ilgį ir plotį. 
 • Iš gauto pločio atimkite  1 cm, kad užtikrintumėte romanetės laisvą judėjimą ir valdymą nišoje.
 • Iš nišos ilgio atimkite taip pat 1 cm, taip bus išvengta romanetės medžiagos bangavimosi ar laisvo gulėjimo ant palangės.

 

Kai romanetė montuojama ant lango rėmo

 • Išmatuokite lango stiklo plotį iki lango rėmo (tik patį stiklą be rėmo) ir pridėkite po 4 cm, bus po 2 cm užlaidos ant rėmo iš abiejų pusių. 
 • Išmatuokite lango ilgį kartu su rėmu nuo rėmo viršaus iki rėmo apatinio taško. Toks bus jūsų romanetės ilgis.

 

Mes galime padėti suskaičiuoti kokių romanečių išmatavimų reikia jūsų langams. Atsiųskite mums el.paštu info@deldeko.lt užklausą, galite pridėti ir langų nuotraukas, parekomenduosime kokias romanetes/užuolaidas pasirinkti. Galimi įvairūs nestandartiniai variantai, su bangelėmis apačioje, kutosiukais, apsiuvimais ar kelių audinių derinimais.

Informacija apie audinį

Audinys B & W SNOWBALLS
Audinys B & W SNOWBALLS
Audinio kodas:
Kaina nuo
0.00€