Tekstilė – namų atnaujinimui

Tekstilė – namų atnaujinimui
2017.05.16

Namų tekstilės pakeitimas - vienas paprasčiausių ir pigiausių būdų atnaujinti namų interjerą. Tekstilės gaminiai namuose ne tik atlieka praktinę funkciją, bet ir suteikia šilumos, jaukumo bei intymumo.

Užuolaidos, dekoratyvinės pagalvėlės, lovatiesės, pledai, staltiesės – gali būti kiekvieno interjero puošmena ir išbaigimas. Tai paprastas, pigus ir greitas būdas pakeisti kambario vaizdą, suteikti namams patogumo ir jaukumo.

Tekstilės gaminių pasirinkimas tikrai nemažas, kiekvienas gali atrasti tai kas patinka ir tinka namams. Dar puikiau, susikurti unikalius tekstilės gaminius, pritaikytus būtent jūsų namams. Tam nebūtina turėti siuvimo mašiną, galybę audinių, mokėti siūti ar turėti kokių nors specifinių žinių. Jūs galite pasinaudoti tekstilės produktų gamybos pagal klientams reikalingus išmatavimus paslauga. Tai visiškai paprasta - jums tereikia pasirinkti audinius iš plataus siūlomo asortimento, išmatuoti pageidaujamų gaminių matmenis ir bus pagaminti unikalūs tekstilės gaminiai, kurie jūsų namams suteiks išskirtinumo. Visada žavu kai kas nors yra sukurta būtent jūsų namams ir lygiai tokios pačios lovatiesės, dekoratyvinės pagalvėlės, užuolaidų ar staltiesės nerasite kituose namuose.

Svarbiausia, kad namų tekstilės gaminiai derėtų tarpusavyje ir prie bendros namų stilistikos. Klasikiniame interjere labiausiai tinka solidūs, tvirti audiniai su klasikiniais raštais. Minimalistiniam interjerui tinkamiausi lengvi, vienspalviai audiniai, o moderniam – drąsūs, originalūs, ryškūs, neįprastai dekoruoti namų tekstilės gaminiai. Žinoma galima eksperimentuoti ir derinti įvairius stilius tarpusavyje, tačiau tai reikia daryti atsargiai, nes rezultatas gali būti ir ne toks kokio tikėjotės. Tačiau tikrai nėra taisyklės, kad stilius turi būti vientisas ir pavyzdžiui industriniame interjere negalima priderinti jaukios, megztos dekoratyvinės pagalvėlės.

Jei leidžia finansinės galimybės, naudinga turėti kelis namų tekstilės gaminių, tokių kaip staltiesės, užuolaidos, dekoratyvinės pagalvėlės, lovatiesės, komplektus. Tai leidžia kelis kartus per metus pakeisti savo namų interjerą, keisti jį pagal nuotaiką ar sezoną, tokiu atveju namai nuolat atrodys naujai ir nespės pabosti.