Langų dekoravimo tendencijos

Langų dekoravimo tendencijos
2017.06.21

Romanetės, užuolaidos - sužinokite naujausias kryptis langų dekoravimo srityje.

 

Kontrastingos tekstūros

Šiemet populiaru derinti tarpusavyje kontrastuojančias tekstūras. Įdomesnio pynimo audinio romanetės suteiks kambariui savitumo ir gražiai išbaigs interjerą. Tankesnis audinys sukuria aukštesnės kokybės įvaizdį, o taip pat leidžia geriau sulaikyti šilumą, suteikia jaukumo. Derinant kontrastingas tekstūras, geriau rinktis neutralesnes spalvas, kad jos labiau susilietų į visumą ir sukurtų vientisą interjero vaizdą.

Raštai ir minerologija

Audinių raštus šiemet įkvepia mineralų formavimosi formos, geologinės struktūros. Gamtiniai motyvai, neutralios gamtos spalvos tarsi įneša natūralumą ir gamtos pasaulį į namus.

Metalo motyvai

Metalas vis dar išlieka populiarus ir šį sezoną, tik daugiau verta rinktis neutralesnius jo tonus – švelnią pilką, kreminę, baltą – tam kad suteikti minkštesnį, šiltesnį ir jaukesnį vaizdą. Subtilių metalo atspalvių romanetės ar žaliuzės – puikus pasirinkimas šiuolaikiniam interjero paįvairinimui.

Geometriniai raštai

Geometriniai motyvai yra vyraujanti tendencija interjero dizaine jau keletą metų. Šiemet jie vis dar neužleidžia savo pozicijų, tik tapo įmantresni ir originalesni. Mums įprastos geometrinės formos sulenkiamos vieną ar kelis kartus, vertikaliai ir horizontaliai – taip gaunant originalų raštą. Puikiai atrodo, kai tokio rašto užuolaidos audiniui naudojamos kontrastingos spalvos.

Spalvingumo gūsis

Įneškite spalvingumo į namus, panaudodami ryškias ir sodrias spalvas langų dekorui, tokiam kaip žaliuzės, romanetės ar užuolaidos. Derinkite ryškią persikinę ar geltoną su švariomis interjero linijomis, grafiniais raštais ir retro ar industriniais baldais. Šokiruojantis kontrastas sukurs ypatingą atmosferą.

Nostalgija

Praeito amžiaus vidurio stilistika populiari iš šiemet. Ryškių, kontrastingų spalvų ir geometrinių motyvų romanetės sukuria kupiną energijos vaizdą ir kartu alsuoja nostalgija praeitam šimtmečiui.

Botaniniai motyvai

Atgaivinkite namus, pakabinę užuolaidas su laukinių, didžiulų augalų motyvais ir ryškiais atspalviais – rožiniais, žaliais. Ne mažiau populiaru tuos pačius motyvus perpinti su klasikinėmis dramatiškomis spalvomis – juodmedžio ar sodrios vyšnių spalvos.

Geltona

Tai viena populiariausių spalvų, suteikianti namams optimizmo nuotaiką. Madingi visi jos atspalviai, nuo švelnios pastelinės – vasaros tekstilei, iki sodrios ir aštrios – rudenio sezonui. Sodrios ciberžolės spalvos užuolaidos puikiai ir madingai atrodys derinyje su tamsesniais atspalviais – šokolado, anglies, gilia mėlyna.

Tamsūs brangakmeniai

Sodrūs gintaro, ametisto, topazo tonai puikiai dera greta neutralesnių spalvų – pilkos, taupe. Gilūs brangakmenių tonai labai gražiai paįvairins dieninės užuolaidos vaizdą arba suteiks prabangos sunkesniems romanetės ar blackout užuolaidos audiniams.

Žaluma

Gamta ir augaliniai motyvai įtakoja interjero dizainą keletą pastarųjų metų ir dar toliau išliks populiarūs, taigi daugelio namų šeimininkai stengiasi dekoruoti savo namus šiais balanso ir harmonijos įnešančiais motyvais. Žalios spalvos romanetės ar užuolaidos įneš gaivos ir natūralumo pojūtį. Be to, ši spalva veikia raminančiai, gerina gebėjimą susikaupti.

Mėlyni tonai

Mėlyna spalva yra labai universali ir lengvai priderinama prie kitų spavų. Taip pat puikiai žiūrisi monchrominiai mėlyni interjerai, įvairaus intensyvumo mėlynos žaismas. Parinkę vienokio mėlynumo užuolaidas, kitų tonų mėlynos pagalvėles, dar kitą mėlį  - namų tekstilės gaminiams lengvai išgausime  gaivos ir modernumo įspūdį.

Rašalas ir molis

Mėlynos ir terakotos spalvų derinimas bei organiški, rankų darbo akcentai priartina Viduržemio jūros dvelksmą. Šių dviejų spalvų žaismu puoštos romanetės bei rankų darbo moliniai akcentai namuose sukurs nepakartojamą atmosferą.

Organiškas natūralumas

Žemės spalvos, natūralių medžiagų – medienos, keramikos, akcentai namuose įneša balanso ir harmonijos į pašėlusį šiuolaikinio gyvenimo ritmą. Mažai apdirbto medžio rašto audiniai ar tiesiog medinės žaliuzės, romanetės iš grubių natūralių audinių – tai tik keletas akcentų, kurie įpūs natūralaus, organiško grynumo į namus ir yra be proto madingi šį sezoną.