Apie mus

 

Namai – tai vieta, kur šilta, gera, jauku. Čia mes ilsimės, svajojame, kuriame…

DELDEKO gimė iš didžiulo troškimo kurti, suteikti grožį bei gyventi stilingoje aplinkoje. Nuoširdžiai stengiamės išpildyti kiekvieno kliento lūkečius ir padėti susikurti estetišką aplinką namuose.

Pagrindiniai DELDEKO veiklos kriterijai – dizainas ir kokybė. Būdami lankstūs ir dėmesingi detalėms, mes pasiruošę išpildyti savo klientų svajones siūlydami nepriekaištingos kokybės gaminius.

DELDEKO asortimente rasite: 

  • jau pagamintų miegamojo, valgomojo, vaikų kambario, vonios tekstilės prekių įvairovę, 
  • galėsite susikurti individulius, Jūsų namų išmatavimus atitinkančius, unikalius tekstilės gaminius iš gausios kokybiškų audinių kolekcijos.

Jūs svajojate, o mes su malonumu priimame iššūkį įgyvendinti Jūsų svajones ir padėti Jums sukurti svajonių namus.

Jei neradote ko ieškojote, klauskite, mes nuoširdžiai stengsimės Jums padėti.

 

Miegamojo tekstilė

Pratęskite gražų sapną net ir pabudę minkštuose pataluose, apsupti gražios aplinkos, nenustokite svajoti. DELDEKO asortimente rasite platų patalynės, lovatiesių, dekoratyvių pagalvių, užuolaidų ir kitų gaminių, kurie padės sukurti romantišką aplinką ramiam polsiui ir miegui.

Valgomojo tekstilė

Jaukiausios šeimos akimirkos būna kasdien susėdus aplink stalą, dalinantis dienos ispūdžiais ir pasiekimais, ragaujant skanų maistą. Čia pat vysta ir gražiausios šeimos šventės. DELDEKO valgomojo testilės kolekcija žavinga savo nuosaikia elegancija ir kontrastingomis detalėmis.  Gausus subalansuotų tekstūrų staltiesių, stalo takelių, servetėlių, užuolaidų asortimentas suteiks jaukumo kasdienai ir elegancijos iškilmingoms akimirkoms.

Vaikų kambario tekstilės gaminiai

Čia gyvena nuotykiai, neišsenkanti fantazija ir svajonės. Čia karaliauja vaikystė ir nevaržomas polėkis. Žaisminga patalynė, lovatiesės, pagalvėlės, užuolaidos sukurs aplinką augti kūrybingai asmenybei.

Vonios kambario tekstilės gaminiai

Švaros estetika ir jaukus minkštumas pačioje privačiausioje namų patalpoje. Aukštos kokybės natūralios medvilnės ir bambuko gaminiai suteiks jums komfortą ir atsipalaidavimą.